WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır.

 

Biz Kimiz?

WPTam Kimdir? Firmamız hakkında bilgi edinebileceğiniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

WPTAM YAPILAN GELİŞTİRMELER

WPTam WordPress ajansı tarafından yapılan hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyebilir ve firmamız hakkında yer alan bir çok bilgiye alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Tasarım Geliştirme

WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

a
Gelişmiş Kontrol Paneli

Kapsamlı araçlara sahip sezgisel WordPress kontrol paneli, kullanıcıların web sitelerini rahatça yönetmelerini sağlar. Web sitesi izleme, yedekleme ve kurtarma, işletmenizin büyümesi için zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak önemli ölçüde basitleştirilmiştir ve geliştirilmiştir.

a
Mobil Uyumlu Tasarımlar

Her bir web sitesinde basit ve hassas mobil gezinme ve en kaliteli grafik ve görüntülerin her mobil cihazda harika görünüp işe yaramasını sağlayan en yeni geliştirme tekniklerini kullanarak yaratıcı WordPress web siteleri oluşturuyoruz.

Hedefimiz

Yalnızca WordPress ile çalışıyoruz, Hedefimiz, Türkiye genelinde WordPress tasarım ve geliştirmesinin lider tedarikçisi olmak için özverili ve titizlikle çalışmalarımızı profesyonel olarak sağlamak için mücadele etmekteyiz.

Uzmanlık

Geliştiricilerimiz WordPress'i profesyonel olarak bilmesiyle beraber, Müşterilerimizin gereksinimlerine tam olarak uyması için dünyanın en popüler CMS'sinin temel işlevselliğini genişleterek kodlama yeteneklerini her gün daha da geliştirmektedir.

Deneyim

1000'den fazla WordPress web sitesi tasarladık ve geliştirdik. Türkiye ve Yurtdışına ait işletmelere 1000'lerce eklenti kuruldu, barındırma, yedekleme ve güvenlik çözümleri sağlandı.

Altyapı

Birçok ajansın aksine, işimiz özel olarak bir amaç için tasarlanmıştır. Barındırma, güvenlik, yedekleme sistemlerimiz ve destek sistemimizden gelen her şey WordPress'e özgü hizmetlerdir.

Yaratıcılık

WordPress konusunda uzman olanların tanıklık edeceği gibi, başınızda uzman olduğunda yaratıcılığınız da genişleyecektir. WordPress'i içten dışa profesyonel anlamda biliyoruz ve böylece yaratıcılığın ve işlevselliğin sınırlarını nasıl zorlayacağımızı da iyi biliyoruz.

Destek

Samimi ve profesyonel, destek ekibimiz, yönetilen WordPress barındırma hizmetleriyle ilgili sorunları etkin bir şekilde çözmenize yardımcı olmak için 24x7x365 hizmetinizdedir.

WPTam Kimdir? Hizmetlerimiz Nelerdir?

WPTam Profesyonel WordPress Hizmetleri ajansı 2013 yılından itibaren faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız tarafından geliştirilen tamamen WordPress tabanlı 100’den fazla projemiz mevcuttur. Uzman geliştiricilerimiz size özel ve WordPress geliştirme ajansı olarak yaratıcı ve çekici WordPress projeleri sunar. Temiz ve mükemmel bir modüler kod yazmanıza olanak tanır ve oluşturma işleminizi hızlandırır.Sitemiz üzerinden seçeceğiniz tasarım uzman ekibimiz tarafından istenilen özellikler ile birlikte kurulumları gerçekleştirilmektedir. WordPress SEO Paketleri, WordPress Hosting Paketleri ve WordPress Makale Paketleri olmak üzere sunduğumuz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

İletişime Geç

WordPress için Arama Motoru Optimizasyonu

WordPress sitenizi profesyonel şekilde optimize etmek için, Bir WordPress geliştirici ekibinden ve pazarlama uzmanlarından daha iyi kim olabilir?

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Uzman ekibimizle ziyaretçilerinizi müşteriye çevirin. Web sitenizi analiz edeceğiz ve bir dönüşüm oranı stratejisini geliştirerek müşteri arttırma odaklı çalışmalar yapmayı sürdürmekteyiz.

İletişime Geç
img

Yerel Arama Stratejisi

Şimdi, arama motoru sonuç sayfalarındaki varlığınızın yerel bir stratejisini oluşturmanın en iyi zamanı.

İletişime Geç
img

Link Oluşturma ve İçerik

Bağlantı kurma hala ve Arama Motoru Optimizasyonu muazzam önemli bir bileşeni olmaya devam edecektir.

İletişime Geç
img

Ücretli Arama Ağı ve Reklamcılığı

Google AdWords ve Microsoft adCenter’daki ücretli girişler, sitenizi birkaç gün içinde arama yapan kullanıcılara görebilir.

İletişime Geç
img

Harita Arama Optimizasyonu

Google Haritalar Optimizasyonu, başarılı bir yerel arama pazarlaması stratejisinin önemli bir parçasıdır.

İletişime Geç
img

Projenizi hayata geçirmek için iletişime geç!