WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır.

Hizmetler

Anasayfa Hizmetler
Neler Yaparız?
WordPress konusunda uzman olanların tanıklık edeceği gibi, başınızda uzman olduğunda yaratıcılığınız da genişleyecektir. WordPress'i içten dışa profesyonel anlamda biliyoruz ve böylece yaratıcılığın ve işlevselliğin sınırlarını nasıl zorlayacağımızı da iyi biliyoruz.
Detaylı İncele
WordPress Kurulum Paketi
Birçok ajansın aksine, işimiz özel olarak bir amaç için tasarlanmıştır. Tema, kurulum, barındırma, güvenlik, yedekleme sistemlerimiz ve destek sistemimizden gelen her şey WordPress’e özgü hizmetlerdir. Profesyonel çözümler için doğru adrestesiniz.
Detaylı İncele
WordPress Hosting
WPTam, yüksek güvenlikli ve optimize edilmiş performansla tamamen yönetilen WordPress barındırma, profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından desteklenen yüksek hızlı, kullanımı kolay ve uygun maliyetli WordPress hosting hizmeti sunmaktadır.
Detaylı İncele
WordPress SEO Paketleri
WPTam SEO paketlerinin sitenize etkisi WordPress tabanlı projenizin arama motorları üzerinde hitlenmesi ve kelime bazlı yükselmenize katkı sağlamaktadır. Arama motorunda üst sıralarda çıkmasını istediğiniz kelimeyi analiz ederek anahtar kelime üzerinde çalışmalar yapmaktayız.
Detaylı İncele
WordPress Makale Hizmeti
Web sitenizi güncel tutmak, google ve diğer arama motorları tarafından öne çıkan bir kavram olmakla birlikte seo çalışmalarının vazgeçilmez bir öğesidir. Sektörünüze uygun ve yükselmek istediğiniz kelimelerin yer aldığı %100 özgün makaleler ile sitenizi güncel tutabilirsiniz.
Detaylı İncele
WordPress Güvenliği
Güvenlik önemlidir. Yalnızca güvenli bir ortam sizi veri kaybına karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayar korsanlarının ellerinden almalarını engeller; uygun şekilde güvence altına alınan siteler daha hızlıdır, çünkü sahte trafik ve istekler kaynaklarınızı tüketmez.
Detaylı İncele