WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

WPTam Sitesi için Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Destek nasıl sağlanıyor?

WordPress ile ilgili çalışmaların çoğu, WordPress hosting kontrol panelimizde yapılabilir. Kontrol panelinde bitirilemeyenlere gelince, çalışanlarımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi İle İletişim Yolu

Şu anda sadece WhatsApp, E-Posta, Bilet ve Canlı Sohbet desteği sunuyoruz.

Bütün Bölümler Açıkmı

Hayır. Fatura ve Satış Bölümlerimiz Pazartesi – Cuma, 08:00 – 17:00 saatleri arasında açıktır.

Ağ ve Sunucu Özellikleriniz Nedir

Ağımız ve tüm sunucularımız için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyoruz.

WordPress Sitemi Nasıl Yönetebilirim

WordPress web sitelerini WordPress sunucumuzun kontrol panelinden yönetebilirsiniz.

WordPress'iniz SSL destekliyor mu?

WordPress bulut barındırma platformumuz SSL yönetimini desteklemektedir.

Neden Sizi Seçmeliyim

En iyi tamamen yönetilen WordPress hizmetini sunmak bizim nihai hedefimizdir. Müşterilerimizin yeni isteklerini her zaman takdir ediyor ve onları motivasyonlarımızın kaynakları ve fırsatları olarak kabul ediyoruz. Bu zihniyet, hizmet seviyemizi daha da ilerletmemize yardımcı olur.

İletişim

WPTam ile çalışmak canlandırıcı bir şekilde basittir. Tecrübeli, arkadaş canlısı ve sevgilerimizi müşterilerimiz için kolaylaştırıyoruz. Ajanslarla ilişkilerimizi, gizlilik ve profesyonellik için büyük bir saygı ile, çok yüksek seviyede tutarız. Bir projeyi bizimle görüşmek isterseniz, lütfen şimdi bizimle iletişime geçin , sizden haber almak isteriz.

info@wptam.com

Hakkımızda

WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır. WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

+90 (538) 578 5198