Kıbrıs - Girne
0

WPTAM YAPILAN GELİŞTİRMELER

WPTam WordPress ajansı tarafından yapılan hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyebilir ve firmamız hakkında yer alan bir çok bilgiye alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

TASARIM GELİŞTİRME
TASARIM GELİŞTİRME
WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.
GELİŞMİŞ KONTROL PANELİ
GELİŞMİŞ KONTROL PANELİ
Kapsamlı araçlara sahip sezgisel WordPress kontrol paneli, kullanıcıların web sitelerini rahatça yönetmelerini sağlar. Web sitesi izleme, yedekleme ve kurtarma, işletmenizin büyümesi için zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak önemli ölçüde basitleştirilmiştir ve geliştirilmiştir.
MOBİL UYUMLU TASARIMLAR
MOBİL UYUMLU TASARIMLAR
Her bir web sitesinde basit ve hassas mobil gezinme ve en kaliteli grafik ve görüntülerin her mobil cihazda harika görünüp işe yaramasını sağlayan en yeni geliştirme tekniklerini kullanarak yaratıcı WordPress web siteleri oluşturuyoruz.

WPTam Kimdir? Hizmetlerimiz Nelerdir?

WPTam Profesyonel WordPress Hizmetleri ajansı 2013 yılından itibaren faaliyetini sürdürmektedir. Firmamız tarafından geliştirilen tamamen WordPress tabanlı 100’den fazla projemiz mevcuttur. Uzman geliştiricilerimiz size özel ve WordPress geliştirme ajansı olarak yaratıcı ve çekici WordPress projeleri sunar. Temiz ve mükemmel bir modüler kod yazmanıza olanak tanır ve oluşturma işleminizi hızlandırır.Sitemiz üzerinden seçeceğiniz tasarım uzman ekibimiz tarafından istenilen özellikler ile birlikte kurulumları gerçekleştirilmektedir. WordPress SEO Paketleri, WordPress Hosting Paketleri ve WordPress Makale Paketleri olmak üzere sunduğumuz hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

WPTam
Ekibimiz

Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz
Kurucu - Ajans Başkanı
Begüm Çalışkan
Begüm Çalışkan
Sosyal Medya Ekip Lideri
Cihat Doğru
Cihat Doğru
SEO Ekip Lideri
Latif Korkmaz
Latif Korkmaz
Reklam Ekip Lideri
HEDEFİMİZ
Yalnızca WordPress ile çalışıyoruz, Hedefimiz, Türkiye genelinde WordPress tasarım ve geliştirmesinin lider tedarikçisi olmak için özverili ve titizlikle çalışmalarımızı profesyonel olarak sağlamak için mücadele etmekteyiz.
DENEYİM
1000'den fazla WordPress web sitesi tasarladık ve geliştirdik. Türkiye ve Yurtdışına ait işletmelere 1000'lerce eklenti kuruldu, barındırma, yedekleme ve güvenlik çözümleri sağlandı.
YARATICILIK
WordPress konusunda uzman olanların tanıklık edeceği gibi, başınızda uzman olduğunda yaratıcılığınız da genişleyecektir. WordPress'i içten dışa profesyonel anlamda biliyoruz ve böylece yaratıcılığın ve işlevselliğin sınırlarını nasıl zorlayacağımızı da iyi biliyoruz.
UZMANLIK
Geliştiricilerimiz WordPress'i profesyonel olarak bilmesiyle beraber, Müşterilerimizin gereksinimlerine tam olarak uyması için dünyanın en popüler CMS'sinin temel işlevselliğini genişleterek kodlama yeteneklerini her gün daha da geliştirmektedir.
ALTYAPI
Birçok ajansın aksine, işimiz özel olarak bir amaç için tasarlanmıştır. Barındırma, güvenlik, yedekleme sistemlerimiz ve destek sistemimizden gelen her şey WordPress'e özgü hizmetlerdir.
DESTEK
Samimi ve profesyonel, destek ekibimiz, yönetilen WordPress barındırma hizmetleriyle ilgili sorunları etkin bir şekilde çözmenize yardımcı olmak için 24x7x365 hizmetinizdedir.