Kıbrıs - Girne
0

Anahtar Teslim WordPress Kurulum Paket Fiyatları

*Tüm Ürünlerimiz KDV Dahil Olarak Satışa Sunulmaktadır.

Anahtar Teslim WordPress Hizmeti

Web Site Hizmeti

Birçok ajansın aksine, işimiz özel olarak bir amaç için tasarlanmıştır. Tema, kurulum, barındırma, güvenlik, yedekleme sistemlerimiz ve destek sistemimizden gelen her şey WordPress’e özgü hizmetlerdir.

WordPress ekstra hizmetler, genellikle web sitenizin tasarımını, içeriğini veya işlevselliğini güncellemek istediğinizde bir uzman veya bir web geliştirici ile çalışmayı içerir. Bu hizmetler şunları içerebilir.

WordPress Hosting Hizmeti

WPTam, yüksek güvenlikli ve optimize edilmiş performansla tamamen yönetilen WordPress barındırma, profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından desteklenen yüksek hızlı, kullanımı kolay ve uygun maliyetli WordPress hosting hizmeti sunmaktadır.

WPTam SEO paketlerinin sitenize etkisi WordPress tabanlı projenizin arama motorları üzerinde hitlenmesi ve kelime bazlı yükselmenize katkı sağlamaktadır.

WordPress Makale Hizmeti

Web sitenizi güncel tutmak, google ve diğer arama motorları tarafından her zaman dikkat edilen bir kavram olmakla birlikte seo çalışmalarının vazgeçilmez bir öğesidir. Sektörünüze uygun ve yükselmek istediğiniz kelimelerin yer aldığı %100 özgün ve %100 seo uyumlu makaleler ile sitenizi güncel tutabilirsiniz.