Kıbrıs - Girne
0

Anahtar Teslim WordPress Hizmeti

WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır. WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

Intro

WordPress Kurulumu

Dünyada en çok kullanılan ve PHP tabanlı kullanıcılara ücretsiz sunulan, açık kaynaklı yönetim sistemidir. 70’den fazla dil sistemine sahip olan WordPress sistemini uygun fiyat garantisi ile uzman ekibimiz tarafından eksiksiz olarak kurulumu yapılmaktadır.

Tema Kurulumu

Projeniz için profesyonel ve şık görünümlü bi tasarıma sahip olmak istiyor iseniz, tam da doğru adrestesiniz. Kurumsal, E-Ticaret ve Blog Magazin, Sağlık, Haber, Oyun, Teknoloji, Kadın Moda ve bir çok alanda kurulmasını istediğiniz WordPress tabanlı temaları Tasarımı Seç kısmından belirleyerek ziyaretçi potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Intro
Intro

WordPress Site İçi Optimizasyon

WordPress tabanlı web sitenizde yaşanan yavaşlama ve çökme gibi sorunları gidermek için CPU kullanımından, veritabanı tablolarına kadar tüm verileri inceleyerek projeniz üzerinde oluşabilecek tüm problemleri engelleyerek, uzman ekibimiz tarafından sitenize İç Optimizasyon çalışması yapmaktayız.

Resim Optimizasyonu

WordPress sitelerine sahip kişilerin ve ziyaretçilerin en çok yakındığı konulardan biri, sayfa açılma süresinin uzun olmasıdır. Sitenin yavaş açılmasındaki en büyük sebeplerden biri ise sitede yer alan görsellerin yüksek çözünürlüğe sahip olmasından kaynaklıdır. WordPress tabanlı sitelerde yer alan yavaşlamaya yol açabilecek tüm görselleri görüntü kaliteleri bozulmadan optimize etmekteyiz.

Intro
Intro

SEO Eklenti Kurulumu ve Makale Girişi

Arama motorları üzerinde hedeflediğiniz kelimelerin üst sıralara çıkmasında yararlı olabilecek en etkili çalışma SEO’dan geçmektedir. WPTam uzman ekibimiz tarafından hazırlanan WordPress tabanlı siteler de projenize uygun SEO eklenti kurulumu ve gerekli olan tüm ayarlar tarafımızca yapılmaktadır. Gerekli kurulum ve ayarlar gerçekleştirildikten sonra destek ekibimiz tarafından SEO Uyumlu Makale girişinin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

%100 Dil Çeviri

WordPress tabanlı web sitesinde tercihen kullanabileceğiniz bir çok dil mevcuttur. Tasarımı Seç bölümünde yer alan demo tasarımlar çoğunlukla İngilizce dile sahiptir. Site üzerinde kullanacağınız dili belirledikten sonra uzman ekibimiz tarafından %100 çeviri olacak şekilde dil değişikliği yapılmaktadır.

Intro
Intro

Arama Motorları Kaydı

WordPress destekli sitenizin Google, Bing ve Yandex olmak üzere dünyada en çok kullanılan arama motorları üzerinde uzman ekibimiz tarafından manuel olarak kayıtları yapılarak, sitenizde yer alan tüm içerikler arama motorlarında indeks almaktadır. Ziyaretçi kitleniz kullanıcının tercih ettiği arama motoru kullanımına göre daha da çok genişleyecektir.

(SSL) Güvenlik Sertifikası Kurulumu

Bilindiği üzere web sitelerde SSL (Secure Socket Layer (Güvenli Giriş Katmanı) protokolü zorunlu hale getirilmiştir. Web sitesinin güvenirliği açısından oldukça önemli olan SSL Güvenlik Sertifikası kurulumu uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. WPTam sitesinde yer alan Hosting Paketlerinde SSL Güvenlik Sertifikası projenize sınırsız ve ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Intro
Intro

İletişim Form Sistemi Kurulumu

WordPress tabanlı siteler için iletişim formu olmazsa olmaz eklentilerden biridir. Ziyaretçilerin satış, destek ve yardım alabileceği en hızlı mail yollu iletişim sistemidir. Arzu ettiğiniz kullanıcı adı ile örneğin [email protected] şeklinde mail açarak uzman ekibimiz tarafından sitenize iletişim form tablosu oluşturmaktayız.

Sunucu Taşıma İşlemi

Farklı bir firmada sunucunuz var ve aldığınız hizmetten memnun değil misiniz? WPTam hosting hizmetimizde ki paketlerden birini satın alarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz tarafından farklı firmada yer alan site dosyalarını yüksek özellikli sunucularımıza ücretsiz ve en hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Intro
Intro

Yedek Alma & Yedek Yükleme Hizmeti

WPTam Hosting hizmetinden faydalanan müşterilerimiz WordPress tabanlı web sitesini 7/24 olmak üzere istediği zaman diliminde yedek alabilmektedir. Firmamız tarafından satın alınan sunucu hesaplarında 7-15 gün aralığında otomatik olarak sitenizin yedeği alınabilmektedir. Tarafınızca alınmış olan fullbackup yedeklerinizi uzman ekibimiz tarafından kısa sürede yükleme işlemini yapmaktayız.

Cloudflare Kurulumu

CloudFlare, Free planı ile ücretsiz kullanılabilen, sitenizin DNS Server görevini üstlenip hız, güvenlik ve performansında olumlu sonuçlar almanızı sağlayan bir hizmettir. Sunucu problemlerinde ziyaretçilerin sitelere sorun yaşamadan ulaşacağı servis olan CloudFlare kurulumunu uzman ekibimiz tarafından sağlamaktayız.

Intro
Intro

WordPress Canlı Destek Sistemi

Projenizde yer alan ürünler veya ziyaretçilerin online olarak destek alabileceği mesajlaşma sistemini uzman ekibimiz tarafından kısa sürede sitenize kurulumunu yapmaktayız. Online mesajlaşma sistemini istediğiniz zaman açık ve kapalı seçenekleri ile yönetebilir ayrıca bilgisayarınıza, tablet cihazınıza ve telefonunuza online mesajlaşma sistemini kurarak anlık mesaj takibini sağlayabilirsiniz.