Kıbrıs - Girne
0

Neden WordPress?

Dünyada en çok kullanılan profesyonel açık kaynaklı ve PHP tabanlı WordPress sistemini tanımaya hazır mısınız? Basitçe söylemek gerekirse, WordPress PHP ile yazılmış ücretsiz ve açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Eklenti mimarisi ve şablon sistemi onu son derece esnek ve özelleştirilebilir kılar. Web siteleri oluşturmak için popüler bir araçtır, İnternet'teki tüm web sitelerinin% 33'ünden fazlası bloglar, forumlar, sosyal ağlar, iş siteleri, e-ticaret mağazaları vb. Dahil olmak üzere WordPress tarafından desteklenmektedir.

WordPress’i çok fazla duymanız mı? Öyleyse, WordPress nedir?

 

WordPress, çalışan bir web sitesine sahip olmak isteyen herkes için tasarlanmış, kullanımı kolay bir yazılımdır. Teknik bilgisi veya uzmanlığı olmayan kişiler bile WordPress’i birkaç tıklamayla yükleyebilir ve birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturabilir. Favori şablonunuzu kurun, kendi tarzınıza göre kişiselleştirin ve ardından tam teşekküllü ve güzel bir şekilde tasarlanmış işlevsel bir web siteniz var.

WordPress’in büyük popülaritesi sadece sadeliği değil, aynı zamanda çeşitliliği nedeniyledir. Birçoğu ücretsiz olan ve web sitelerinin nasıl görüneceğini ve nasıl işlediğini tanımlamak konusunda sınırsız potansiyeli olan kullanıcıları güçlendiren devasa bir tema ve eklenti ekosistemi vardır.

WordPress’in yaygınlığına katkıda bulunan bir diğer çekici özellik SEO dostu URL yapısıdır. WordPress kullanan web sitelerinin Google için ideal olan basit ve sabit kodları vardır. Web sitelerinizin yüksek arama sıralamasına ulaşmasına yardımcı olmak için harika SEO eklentileri var.

WordPress dünyadaki en büyük açık ve dost geliştirici topluluğuna sahiptir. Sıkışıp kaldığınızda yardım almak kolaydır. WordPress’i kullanırken karşılaşabileceğiniz olası sorunların cevaplarını bulabileceğiniz çok sayıda blog yazısı, öğretici ve forum da bulunmaktadır.