Kıbrıs - Girne
0

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir ve birçok kullanıcı için web sitesi oluşturmanın ve yönetmenin ideal bir yoludur. Ancak, WordPress'i kullanırken karşılaşılan bazı sorular olabilir. İşte bu soruların cevapları;

Biz Kimiz?

WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

WordPress ile ilgili çalışmaların çoğu, WordPress hosting kontrol panelimizde yapılabilir. Kontrol panelinde bitirilemeyenlere gelince, çalışanlarımızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.
Şu anda sadece WhatsApp, E-Posta, Bilet ve Canlı Sohbet desteği sunuyoruz. İş saatleri içerisinde bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.
WordPress web sitelerini WordPress sunucumuzun kontrol panelinden yönetebilirsiniz.
En iyi tamamen yönetilen WordPress hizmetini sunmak bizim nihai hedefimizdir. Müşterilerimizin yeni isteklerini her zaman takdir ediyor ve onları motivasyonlarımızın kaynakları ve fırsatları olarak kabul ediyoruz. Bu zihniyet, hizmet seviyemizi daha da ilerletmemize yardımcı olur.

WhatsApp Üzerinden İletişime Geç

Danışmak istediğiniz konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.