Kıbrıs - Girne
0

WordPress WooCommerce Yurtdışı Kargo Eklentisi

WordPress WooCommerce Yurtdışı Kargo Eklentisi

Günümüzde birçok işletme web sitesi WooCommerce kullanıyor. Bu platform, en başarılı e-ticaret platformlarından biri haline geldi. Bu nedenle, özellikle WooCommerce’e işlevsellik eklemek için tasarlanmış birçok eklenti ve eklenti vardır.

Bu makalede, WooCommerce web sitenize FedEx, UPS, USPS ve diğer birçok kargo hizmetini eklemek için WooCommerce gönderi eklentilerini tanıtmak istiyoruz.

1. ELEX EasyPost

Listemizdeki ilk WooCommerce Shipping eklentisi ELEX EasyPost’tur. Bu eklenti, WooCommerce çevrimiçi mağazanıza FedEx, USPS ve UPS kargo ücretleri eklemenin belki de en kolay ve en etkili yoludur. Bu eklenti, EasyPost API’lerini kullanarak WooCommerce UPS, USPS ve FedEx gönderimini otomatik hale getirebilir.

ELEX EasyPost, tek bir web sitesi için 69 $ ‘a giden birinci sınıf bir eklentidir. Eklentiyi satın aldıktan sonra, her zamanki gibi kurun.

Eklenti yüklendikten ve etkinleştirildikten sonra müşteriler, siparişlerini vermeden hemen önce alışveriş sepetlerine göre FedEx, UPS, USPS kargo ücretlerini otomatik olarak görürler. Ardından, WooCommerce sipariş sayfasının kendisinde posta ücreti ödeyebilir, etiket yazdırabilir ve hatta müşterilerin satın aldığı ürünler için izleme bilgileri oluşturabilirsiniz.

ELEX EasyPost, FedEx, USPS ve UPS için canlı kargo ücretleri ile birlikte gelir. Ek olarak, bir etiket yazdırabilir ve mallar için takip bilgisi oluşturabilir. Ayrıca, EasyPost nakliye sigortasını etkinleştirebilirsiniz. Bu eklenti, şu anda mevcut olan en iyi premium WooCommerce nakliye eklentisi olarak kabul edilir.

2. Table Rate for WooCommerce by Flexible Shipping

WordPress kargo eklentileri listemizdeki en gelişmiş ücretsiz WooCommerce Shipping eklentisi olabilir. Şu anda 40.000’den fazla aktif yüklemeye sahiptir ve WordPress’in en son sürümüyle tamamen uyumludur. Bu eklenti, bir müşterinin ağırlığına veya arabasına göre nakliye maliyetlerini hesaplamanıza olanak tanır.

Bununla birlikte, bu eklenti premium sürümde de mevcuttur ve eğer onu premium sürüme yükseltirseniz, ihtiyacınız olan tek eklenti olacaktır. Esnek Gönderim, sınırsız gönderi yöntemleri ve maliyet kuralları, başlıklar ve gönderi yöntemleriniz için açıklamalar, alışveriş sepeti için minimum ve maksimum değerler ile birlikte gelir ve WPML ve Polylang’ı tam olarak destekler.

Premium sürüm, ek hesaplama yöntemleri, ücretsiz gönderim kuponları, bir kuralı iptal etme vb. İle birlikte gelir. Premium paket 89 $ ‘dan başlar ve 249 $’ a kadar çıkar.

3. WooCommerce FedEx Shipping Plugin

WooCommerce FedEx Shipping Plugin, WooCommerce kargo ücretlerinize yardımcı olan bir WordPress eklentisidir. Eklenti, doğrudan FedEx hesabınızdan doğrudan ve gerçek zamanlı gönderim bedelleri almanızı sağlar. Evet, bu eklentiyle çalışabilmek için bir FedEx hesabınızın olması gerekir.

Eklenti, ürün ağırlığı ve boyutları, göndericinin adresi, müşterinin adresi ve FedEx hesabınızda yapılandırılmış olan kargo ücretleri ile çalışır. Eklenti hem ücretsiz hem de premium sürümde mevcuttur ve her zaman olduğu gibi, premium sürüm sizin için daha fazla özelliğin kilidini açar. Ancak, ücretsiz sürüm muhtemelen küçük WooCommerce işletmeleri için fazlasıyla yeterli.

Premium eklenti, FedEx Ground & Home Delivery, tehlikeli mal gönderimi ve alkol veya şarap sevkiyatını destekler, FedEx bir yerde tutar, çok satıcılı gönderim, vb. Tek bir web sitesi lisansı için premium sürüm 69 $ ‘dan başlar ve buna ihtiyacınız varsa birden fazla web sitesi için eklenti, birkaç lisans satın almanız gerekecektir.

4. Advanced Flat Rate Shipping Method WooCommerce

Advanced Flat Rate Shipping Method WooCommerce, listemizdeki bir sonraki gönderim eklentisidir. Bu eklenti ile, gönderim yöntemleri için kendi web sitesi tabanlı kurallarınızı oluşturabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanarak, oluşturduğunuz kurallara göre sınırsız gönderim yöntemleri oluşturabilirsiniz.

Bu eklenti, belirli ülkeler için belirli gönderim yöntemleri oluşturmanıza, belirli kullanıcı rollerine dayalı bir gönderim yöntemi oluşturmanıza vb. Olanak tanır. Bu eklenti, WordPress’in en son sürümüyle tamamen uyumludur ve şu anda 5000’den fazla etkin yüklemeye sahiptir.

5. WooCommerce Advanced Free Shipping

Listemizdeki bir sonraki WooCommerce Kargo Eklentisi, WooCommerce Gelişmiş Ücretsiz Kargo eklentisidir. Yukarıda tanıtılan önceki eklentiye çok benzer şekilde, bu eklentide kendi kurallarınızı oluşturabilir ve müşterileriniz için ne zaman ücretsiz bir kargo ücretinin sunulacağını belirleyebilirsiniz.

Bu eklenti size WooCommerce oranlarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Her bir gönderim bedeli için birden fazla VEYA koşuluna ve birden çok VE koşuluna sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu eklenti İspanyolca, İtalyanca, Portekizce ve Yunancaya çevrilmiştir.

Eklenti ile birlikte gelen varsayılan gönderim koşulları ülke, gönderim sınıfı, kategori, ağırlık, hacim, posta kodu vb. Şeklindedir. Ek olarak, bu eklenti WordPress’in en son sürümüyle tamamen uyumludur ve 30.000’den fazla etkin yüklemeye sahiptir.

Diğer İçeriklerimiz
Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar işaretlendi *