Kıbrıs - Girne
0

WordPress için En İyi 15 Instagram Eklentisi

WordPress için En İyi 15 Instagram Eklentisi

Günümüzde, Instagram en popüler ve kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda bir hesaba sahip olmak çok önemlidir ve markanıza yardımcı olabilir. Web sitesinde WordPress’i doğrudan Instagram’a bağlayabileceğiniz ve kullanabileceğiniz birçok Instagram eklentisini sizler için sıraladık.

1. 10Web Sosyal Fotoğraf Akışı

Listemizdeki ilk eklenti 10Web Social Photo Feed’dir ve 80.000’den fazla etkin yüklemeye sahiptir ve WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden biri olarak kabul edilir. Bu eklenti hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur ve tamamen özelleştirilebilir. Web sitenizde Instagram beslemesinin görüntülenme şeklini bile değiştirebilirsiniz.

Bir fotoğrafçılık veya seyahat web siteniz varsa, bu eklentiyi kullanarak Instagram hesabınızda resim ve video yayınlayabilirsiniz. Bunu yaparak, sadece web siteniz daha çekici olmayacak, aynı zamanda kullanıcılar ile Instagram sayfanız arasındaki kullanıcı etkileşimini artıracaktır. Instagram en popüler sosyal medya platformlarından biri olduğu için, insanlar saatlerini ve saatlerini beslemeleri aşağı kaydırarak ve bağlantı kurabilecekleri kişileri aramak için harcama eğilimindedir.

Bu nedenle, markalaşmaya başlamak ve işinizi genişletmek için harika bir platformdur.

10Web Social Photo Feed çok duyarlıdır ve her cihazda sorunsuz çalışır ve bu nedenle, kullanıcıların web sitenizi ziyaret ederken daha iyi bir deneyim yaşamalarını sağlar. Bu eklentinin harika özelliklerinden biri, web sitenizin gönderilerini Instagram beslemesiyle eşleştirmesidir. Bir başka harika özellik de, WordPress’teki Instagram gönderilerinizin bir medya galerisi oluşturabilmesidir. Bununla birlikte, premium sürümle, bu görüntüleri filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

2. Sosyal Besleme Galerisi

Social Feed Gallery, listemizdeki WordPress için bir sonraki en iyi Instagram eklentisidir. Bu eklenti ile Instagram videolarını ve resimlerini web sitenizde görüntüleyebilirsiniz. Bu eklentinin 50.000’den fazla aktif kurulumu vardır ve WordPress’in en son sürümüyle uyumludur. Eklenti, Instagram gönderilerini bir galeride veya kaydırıcıda görüntüleyebilir.

Hashtag’lerle yayın oluşturma özelliği yalnızca çoğu eklentinin premium sürümünde mevcuttur. Ancak, Social Feed Gallery eklentisinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Social Feed Gallery’yi kurmak ve kullanmak çok basittir ve etkinleştirdikten sonra yapmanız gereken tek şey Yeni Hesap Ekle’ye tıklamak ve Instagram hesabınıza giriş yapmaktır.

Social Feed Gallery’nin premium sürümü, WordPress’e sınırsız sayıda Instagram hesabı eklemenize ve her biri için bir feed oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, galeride Instagram profilini görebilir ve hatta ziyaretçilerin daha fazla resim görmek için “Daha Fazla Yükle” seçeneğine tıklamasına izin verebilirsiniz.

3. Instagram Widget – WordPress Instagram Widget’ı

WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden biri, Instagram gönderilerini görüntülemek için widget kullanan Instagram Widget eklentisidir. Bu eklenti, kullanıcının adı veya hashtag’i ile bir gönderiyi görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, tamamen duyarlı. Bu nedenle, her cihazda mükemmel şekilde çalışır.

Ek olarak, widget’ı kişiselleştirebilirsiniz. Rengi, boyutu, görselin başlığı değiştirilebilir ve widget’ı rakiplerinize göre daha çekici hale getirmenize olanak tanır.

4. Blog2Social: Sosyal Medya Otomatik Gönderi ve Zamanlayıcı

Gönderilerinizi sosyal paylaşımını planlamak ve otomatikleştirmek ve bunları Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, vb. Üzerinde yayınlamak istiyorsanız Blog2Social, WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden biridir.

Bu eklenti, WooCommerce ve Gutenberg ile tamamen uyumludur. Ayrıca hem ücretsiz hem de premium sürümleri mevcuttur. Her zaman olduğu gibi, premium sürümde daha iyi ve daha fazla özellik bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm, ihtiyacınız olabilecek tüm doğru özellikleri sunar. Hashtag’ler, emojiler, resimler ve GIF’ler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya gönderilerinizin bir taslağını oluşturabilir ve hepsini tek seferde yayınlayabilirsiniz. Daha fazla özellik için, eklentinin premium sürümüne yükseltmeniz gerekir. Premium sürümü 30 gün boyunca etkinleştirebilir ve WordPress’e eklenen ekstra özelliklerden memnunsanız, ücretini ödeyerek yükseltebilirsiniz.

Premium sürümde, her sosyal medya platformu için gönderi planlayabilirsiniz. Her gönderiyi manuel olarak gözden geçirmeye ve yayınlanmak üzere programlamaya gerek yoktur. Eklenti zaten her gönderiyi planlamanıza izin veren bir takvimle birlikte gelir. Blog2Social, 40.000’den fazla aktif yüklemeye sahiptir ve WordPress’in en son sürümüyle tamamen uyumludur.

5. Nihai Üye

Listemizdeki bir sonraki eklenti, 100.000’den fazla aktif yüklemeye sahip Ultimate Member’dır. Ultimate Member, kullanıcı rollerini değiştirmenize ve bir gönderide yazarların adlarını görüntülemenize olanak tanır.

Premium sürümde, kullanıcılar Unsplash’tan ücretsiz resimler indirerek profil resimlerini değiştirebilirler . Ayrıca, kullanıcılar yayınlarınızı favorilere ekleyebilir ve web sitenizdeki farklı gruplara katılabilir.

Kullanıcılar Instagram resimlerini profil resimleri olarak da kullanabilirler. Ayrıca kullanıcılar Instagram’da olduğu gibi birbirlerini yönetmeye başlayabilirler. Bu eklenti, kullanıcıların bilgilerini korur ve kullanıcıların birbirlerinin profilini görebilmesi için web sitenize kaydolması gerekir.

Bu eklentinin bir diğer özelliği de kullanıcıların Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını kullanarak üye olabilmesidir. Ayrıca kullanıcılar birbirlerine puan verebilirler.

6. Smash Balloon Sosyal Fotoğraf Akışı

Smash Balloon Social Photo Feed’i kullanarak, web sitenizin gönderisini Instagram’da tek tek veya toplu olarak yayınlayabilirsiniz. Bu eklenti tamamen duyarlıdır ve herhangi bir ekrana sahip herhangi bir cihazda iyi çalışır.

Bu eklenti her sayfanın altında “Instagram üzerinde İzle” ekler ve 21 en popüler sosyal medya platformlarından biri sizi takip etmeye teşvik ediyor st yüzyılda. Ayrıca genişliği, yüksekliği, boyutu ve görüntü sayısı kişiselleştirilebilir.

Smash Balloon Social Photo Feed eklentisi ayrıca bir sayfada bir veya daha fazla Instagram beslemesine sahip olmanızı sağlar. Bu eklenti, Instagram sayfalarınızı WordPress’e otomatik olarak ekleyebilir. Bu size çok zaman ve emek kazandırabilir. Ayrıca, bu özellik WordPress web sitenizi güncel tutabilir ve Instagram ile senkronize edebilir.

7. WordPress için Instagram Referansları Eklentisi

Instagram Testimonials ayrıca WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden biridir. Bu eklenti ile, kullanıcıların Instagram’da yayınladıkları referansları / yorumları WordPress’inize ekleyebilirsiniz.

Bu eklenti, yeni kullanıcıların web sitenize girmesi için bir köprü oluşturur. Bu köprüye Instagram referansları / yorumları denir. WordPress web sitenize Instagram yorumları eklemenin birçok faydası vardır. Örneğin, yeni kullanıcılara web sitenizin ve sunduğu hizmetlerin meşru olduğunu ve endişelenecek bir şeyleri olmadığını garanti eder. Sonuçta bu, dönüşüm oranınızı artırabilir.

Ek olarak, bu eklenti, kullanıcıların duygularını eklentinin birlikte geldiği emojilerle paylaşmalarına olanak tanır. Instagram Testimonials eklentisi, WordPress’in en son sürümüyle tamamen uyumludur ve herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymaz. Basitçe, eklentinin birlikte geldiği widget’ları kullanın ve web sitenize Instagram yorumları eklemek istediğiniz şekilde bunları yapılandırın.

8. Instagram Yayını – WordPress Instagram Galerisi

Instagram Feed eklentisi, Instagram yayınlarınız için bir ızgara veya kaydırıcı formatı oluşturur ve bunları web sitenizde görüntüler. Eklentinin göstermesini istediğiniz gönderi ve açılır pencere öğelerini seçebilirsiniz. Belki de sahip olduğu en harika özellik, Instagram’daki bir ürüne, potansiyel müşterileri ürünün sayfasına yönlendirecek harekete geçirici mesaj ekleme yeteneğidir.

9. Sosyal Medya Akışı Resimlerinin Keyfini Çıkarın

Enjoy Plugin, Instagram beslemesini hashtag, Instagram beslemesine göre görüntülemenizi ve bunları bir karusel veya ızgara görünümünde görüntülemenizi sağlar. Listemizdeki WordPress için en iyi diğer Instagram eklentileri gibi, Enjoy Social Media Feed Pictures eklentisini kullanmak için herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur.

Konfigürasyonlar tamamen özelleştirilebilir ve görüntülenen görüntülerin sayısını ve düzenlerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu eklenti hem ücretsiz hem de premium sürümlerle birlikte gelir. Premium sürüm, daha fazla ve gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Instagram beslemesini görüntülemek için bir sayfada birden fazla kısa kodunuz olabilir ve ayrıca hashtag’leriyle bir beslemeden birden fazla resmi görüntüleyebilirsiniz.

10. Flo Sosyal

Flo Social 10.000’den fazla aktif kuruluma sahiptir ve WordPress’e Instagram beslemesi eklemek için en basit eklentilerden biridir. Diğer eklentiler gibi Flo Social da herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan tamamen kişiselleştirilebilir ve özelleştirilebilir.

Bir besleme, birden fazla Instagram hesabına bağlanabilen widget’lar veya kısa kodlar kullanılarak görüntülenir.

Flo Social eklentisi tarafından oluşturulan Instagram beslemesi de altbilgiye eklenebilir. Ancak, bu Flotheme’nin temel bir özelliğidir. Bu özellik, temanın kendisine entegre edilmiştir.

11. Social Slider Widget

Social Slider Widget, herhangi bir API kodu veya izni olmadan web sitenizin herhangi bir yerinde kısa kodlar kullanmanıza ve Instagram beslemesi eklemenize olanak tanır; sadece hashtaglere ve kullanıcı adına sahip olmanız gerekir. Ancak, her şeyden önce Instagram’ın hüküm ve koşullarını kontrol etmeniz gerekir. Aksi takdirde, kendinizi yasaklayabilirsiniz.

Social Slider Widget’ı kullanarak, aynı anda birden fazla Instagram beslemesi gösterebilirsiniz. Ek olarak, resimleri, boyutları vb. Değiştirme seçeneğiniz de vardır.

Instagram beslemesini bir web sitesinde görüntülemek, takipçilerinizi ve web siteniz ile izleyiciler arasındaki etkileşimi artırabilir. Bu eklentiyi kullanmanın bir diğer önemli avantajı, sunduğu otomasyondur. Eklenti, Instagram’a yeni bir resim yükleyerek bunu WordPress web sitenizde görüntüler.

Social Slider Widget ayrıca size daha gelişmiş özellikler sunan premium bir sürümle birlikte gelir. Premium sürümde, her gönderinin beğenilerini, yorumlarını, başlıklarını vb. Görebilirsiniz.

12. Instagram Tiyatrosu

Listemizdeki bir sonraki eklenti, WordPress’teki Instagram yayınlarınızın bir galerisini veya portföyünü oluşturabilen Instagram Tiyatrosu’dur. Bu eklenti, resimleri bir ızgara, liste ve hatta tam genişlikte görüntüleyebilir. Galeriyi dilediğiniz gibi değiştirebilir ve WordPress’te görüntüleyebilirsiniz.

Bu eklenti, kullanıcı deneyiminizi geliştirebilecek üç duyarlı şablon yayınladı. Bu eklentinin sunduğu tüm özellikler özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Resimlerinize etiketler ve hashtagler ekleyerek, kullanıcıların kullandığınız hashtaglerdeki geri kalan görseller için Instagram’da arama yapmasına izin vermiş olursunuz.

Ayrıca, efektler veya GIF görüntüleri ekleyerek Instagram Theater’ı daha çekici hale getirebilirsiniz.

13. WordPress için Carousel ile Instagram Galerisi

Listemizdeki bir başka duyarlı eklenti, WordPress için Carousel ile Instagram Galerisi. Bu eklenti tamamen kişiselleştirilebilir.

Bu eklentiyi kullanarak Instagram beslemesini WordPress web sitenizde bir atlıkarınca veya kaydırıcı olarak oluşturabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Bu eklenti, Firefox, Chrome, Safari, Opera ve IE gibi büyük tarayıcılarla uyumludur. Ayrıca hem Android hem de iOS’u destekler.

Varsayılan olarak, Instagram Galerisi 3 ana ızgara stiliyle birlikte gelir ve hatta Daha fazlasını göster’e sahiptir. Ek olarak, gönderilerinizi daha çekici hale getirmek için 60 animasyon efektiyle birlikte gelir.

Kullanıcı ile birlikte gönderinin yayınlandığı Instagram gönderisinin altında görüntülenecektir.

14. Supaz Instagram Beslemeleri

Supaz Instagram Feeds, bir WordPress web sitesine Instagram beslemesi eklemek için kullanılan WordPress için bir başka en iyi Instagram eklentisidir. Supaz, rastgele olabilen veya beğenilere ve yorumlara dayalı benzersiz bir sıralama seçeneğiyle birlikte gelir. Besleme türü en son medya, hashtag veya konuma değiştirilebilir.

Feed’ler ayrıca Masonry, Grid, Slider ve hatta Carousel’de görüntülenebilir. Her değişiklik kısa kodlarla yapılır ve herhangi bir programlama gerekmez. Ayrıca Facebook, Twitter, Google Plus ve Pinterest’te paylaşımlar yapabilirsiniz. Ek olarak, çözünürlük ve görüntü boyutu kolayca değiştirilebilir.

Supaz ayrıca entegre önbellekle birlikte gelir ve bir kez etkinleştirdiğinizde, ziyaretçiler web sitenizi her ziyaret ettiğinde görüntüleri indirmeye gerek yoktur.

Bu eklenti, bir WordPress web sitesinde görüntülenen Instagram beslemesinin görünümünü değiştirmek için kullanılabilecek 11 widget ile birlikte gelir.

15. Instagram Besleme Galerisi – WordPress Instagram Eklentisi

Grace, bir WordPress web sitesinde Instagram beslemesini görüntülemek için premium bir eklentidir ve WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden biri olarak kabul edilir. Bu eklentiyi kullanarak, web sitenize konum, hashtag ve hatta kullanıcı adına göre Instagram gönderileri ekleyebilirsiniz.

Bu eklenti tamamen duyarlıdır ve esnekliği sayesinde tamamen özelleştirilebilir. Görüntü renklerini, görüntü konumunu vb. Değiştirebilirsiniz.

Eklenti ile birlikte gelen filtreleme sistemini, belirli gönderilerin web sitenizde görüntülenmesini gizlemek veya kaldırmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçiler gönderileri sosyal medya platformlarında paylaşabilir veya medya galeriniz için çekici bir başlık oluşturabilirsiniz.

Diğer İçeriklerimiz
Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Zorunlu alanlar işaretlendi *