WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır.

WordPress WooCommerce Sanal Pos Entegre Sistemi

WPTam - Profesyonel WordPress Hizmetleri / Wordpress  / WordPress WooCommerce Sanal Pos Entegre Sistemi

WordPress WooCommerce Sanal Pos Entegre Sistemi

WordPress destekli e-ticaret sitelerinde çevrimiçi ürün satmak, sitenizde sanal pos ile ödemelerinizi alabileceğiniz WooCommerce destekli 5 adet ödeme entegre eklentilerine göz atabilirsiniz

 

WooCommerce kullanıyorsanız, tüm büyük ödeme ağ geçitlerine erişebilirsiniz. Sizin tarafınızdan yapılması gereken tek şey, siz ve müşterileriniz için hangisinin daha uygun olduğunu bulmaktır.

 

1.WooCommerce PayPal Pro Payment Gateway

 

WooCommerce PayPal Pro Payment Gateway eklentisi, WordPress WooCommerce mağazanıza PayPal ödeme ağ geçidi eklemek için belki de en basit çözümdür. Bu eklenti, site içi kredi kartı ödeme işlevini WordPress’e ekler ve müşterilerin ödeme yapmak için web sitenizden ayrılmaları bile gerekmez.

 

Bu eklentiyi yapılandırmak oldukça basittir, neredeyse eklentinin kendisi kadar basittir. WooCommerce Ayarları> Ödeme> PayPal-Pro’ya gidin

 

Bu eklenti, resmi WordPress web sitesinden veya doğrudan WordPress kontrol panelinden indirilebilir. Şu anda 6000’den fazla aktif yüklemeye sahiptir ve WordPress’in en son sürümüyle uyumludur.

2. Authorize.net Payment Gateway for WooCommerce

 

Authorize.net WooCommerce için Ödeme Ağ Geçidi, en popüler Authorize.net eklentisidir ve MD5 hashing kullanır. MD5 hashing sistemi gerçek ve sahte işlemleri tanımlayabilir.

 

Bu eklenti, canlı, test ve korumalı alan olmak üzere üç API modu sunar. Ek olarak, ödemeleri yetkilendiren ve yakalayan ve yalnızca eklentiyi yetkilendirecek şekilde yetkilendiren iki işlem modu vardır.

 

Authorize.net WooCommerce için Ödeme Ağ Geçidi, WooCommerce ile uyumludur ve SSL ve PCI gerektirmez. Ayrıca, kolayca yapılandırılır ve Authorize.net tarafından sağlanan barındırılan bir çözümü kullanır.

3. Amazon Pay

woocommerce ödeme ağ geçidi eklentisi

 

Amazon Pay yalnızca birkaç ülkede kullanılabilir. Örneğin, İngiltere, Almanya, Fransa, ABD, İtalya, İrlanda, İspanya, Lüksemburg, Avusturya, Belçika, Kıbrıs, Hollanda, İsveç, Portekiz vb. Bu eklentinin yüklenmesi ücretsizdir ve tüm etkileşimler güvenli pencere öğelerinin kendisinde gerçekleşir. .

 

Bu eklentiyi kullanmak için, kullanıcıların Amazon hesaplarına giriş yapmaları ve teslimat adresi, ödeme yöntemini takip etmeleri ve ardından siparişlerini onaylamaları gerekecektir. Müşterilerin, ödeme işlemi sırasında web sitenizi terk etmeleri bile gerekmez. Amazon Pay, başka bir WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisidir.

 

Ek olarak, mobil için optimize edilmiştir ve çoklu para birimlerini destekler. Bu ücretsiz eklenti, WooCommerce tarafından geliştirilmiştir ve şu anda 10.000’den fazla etkin kuruluma sahiptir. Ayrıca, WordPress’in son sürümü ile tamamen uyumludur.

4. WordPress Stripe Checkout

woocommerce ödeme ağ geçidi eklentisi

 

WordPress Stripe Checkout eklentisi, listemizdeki bir sonraki WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisidir. Bu eklenti ile WooCommerce web sitenizde Stripe ödemelerini kabul edebilirsiniz. Bu eklenti, web sitenize kolayca kurulabilir ve birkaç basit kısa kodla eklenebilir. Eklendiği anda, SCA’ya hazır ve kimlik doğrulamayı destekleyen, önceden oluşturulmuş ve Stripe tarafından barındırılan bir formda ödemeleri kabul etmeye başlayabilirsiniz.

 

Stripe Checkout, tüm cihazlarda ve ekranlarda iyi çalışan akıllı ve duyarlı bir ödeme sayfasıyla birlikte gelir. Sonuçta bu, dönüşüm oranınızı artırmanıza yardımcı olabilir. WordPress Stripe Checkout birçok özellikle birlikte gelir. Örneğin, dinamik 3B güvenli ödeme kimlik doğrulaması desteklenir, 14 yerelleştirilmiş dilde gelir, kurulum ücreti veya aylık ücret yoktur, hem kredi hem de banka kartı ödemelerini kabul eder, vb.

5. WPPayForm for Stripe Payments WordPress Plugin

woocommerce ödeme ağ geçidi eklentisi

 

Ödemeleri kabul etmek ve e-posta, isim vb. Gibi kullanıcı bilgilerini toplamak istiyorsanız, WPPayForm sizin için bir eklentidir. Bu eklenti, Stripe ile tamamen aynı olan 135’den fazla para birimini destekler. Her formun kendi para birimi vardır. Örneğin, A formu USD’yi kabul edersiniz ve B formunda Euro kabul edersiniz.

 

Form tasarımı tamamen özelleştirilebilir ve gönderme düğmesi konumu, form etiketleri, giriş alanları için stil ve etiket konumu gibi çok çeşitli ayarlarla birlikte gelir. Form, şu anda WordPress’te çalıştırdığınız herhangi bir temaya kolayca sığabilir ve duyarlı olduğu için tüm cihazlarda ve ekranlarda da sorunsuz çalışır.

 

Bu ücretsiz WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisi, WordPress’in en son sürümü ile uyumludur.

Sonuç

 

WooCommerce web siteniz için doğru ve uygun ödeme ağ geçidini kullanmak çok önemlidir, aksi takdirde satışlarınız karşılığında düşebilir ve farklı ağ geçitlerinin maliyeti olan iade ücretini ödemeniz gerekir.

 

Bu nedenle, güvenli bir işlem yapmak için kullanabileceğiniz ve müşteri bilgilerinin çalınması veya ödeme ağ geçidi şirketleri tarafından dolandırılması konusunda endişelenmemek için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisini sunduk.

WpTam
WpTam

admin@wptam.com

WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır. WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

Yorum Yok

Yorum Gönder