WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır.

WordPress Para Birimi Dönüştürücü Eklentisi

WPTam - Profesyonel WordPress Hizmetleri / Wordpress  / WordPress Para Birimi Dönüştürücü Eklentisi

WordPress Para Birimi Dönüştürücü Eklentisi

Günümüzde, çevrimiçi ticaret ve takas hızla artıyor ve çoğu web sitesi WordPress tarafından desteklendiğinden, para birimi dönüştürücü eklentisine sahip olma ihtiyacı da artıyor.

 

Bu yazıda, en iyi WordPress para birimi dönüştürücü eklentisini tanıtmak istiyoruz. Unutmayın, listemiz hem ücretsiz hem de premium eklentiler içerir.

 

1.Para Birimi Dönüştürücü Widget’ı

 

Currency Converter Widget, listemizin ilk sırasındaki WordPress para birimi dönüştürücü eklentisidir. Bu eklentiyi kullanarak, WordPress’te para birimini dönüştürebilir ve ziyaretçilerin web sitenizdeki eklentiyi kullanmasına izin verebilirsiniz.

 

Tüm değişiklikler widget’lar ve kısa kodlarla yapılır ve özelleştirme herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymaz. Renklerini, yazı tiplerini, dilini ve hatta para birimini kolayca değiştirebilirsiniz. Bu basit ama güçlü eklenti aynı zamanda çeviriye de hazır.

 

Bu eklenti İngilizce, Felemenkçe, Fransızca, Hintçe, İtalyanca, Rusça, İspanyolca ve Ukraynaca 8 farklı dile çevrilmiştir. Hepsi tek bir tıklama ile seçilebilir. Döviz Çevirici Widget, resmi WordPress web sitesinden veya doğrudan WordPress Panodan indirilebilen ücretsiz bir eklentidir.

 

2. Para Birimi Dönüştürücü

 

Döviz Çevirici, başka bir WordPress para birimi dönüştürücü eklentisidir. Bu eklentiyi web sitenize ekleyerek farklı borsaları kolayca hesaplayabilirsiniz. Şu anda 200’den fazla para birimini destekliyor. Hesaplamalar anında gerçekleşir ve widget çok kolay bir şekilde özelleştirilebilir.

 

Currency Converter 2000’den fazla etkin kuruluma sahiptir ve bunu WordPress web sitesinden veya kontrol panelinden indirebilirsiniz.

 

3. Para Birimi Dönüştürücüyü açın

 

Open Currency Converter, listemizdeki bir başka ücretsiz WordPress para birimi dönüştürücü eklentisidir. Bu eklenti çoğunlukla Amerikan ve Avrupa web sitelerinde kullanılmaktadır. Bu eklentinin güncellenmesine gerek yoktur, otomatik olarak 270 para birimini günceller. Görüntülenen sonuçlar tarayıcınızın önbelleğine kaydedilebilir ve bu da web sitesinin performansını artırabilir.

 

Bu eklentide uygulanan widget ve kısa kodları kullanarak, herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan eklentide istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Aşağıdaki kısa kodu kullanarak web sitenize dönüştürülen para birimini ekleyebilirsiniz:

[“convert number=49.99 from=”GBP" to="usd]

Bu eklenti ücretsiz olarak mevcuttur ve WordPress’in en son sürümüyle uyumludur. Açık Döviz Çevirici, WordPress web sitesinden veya panonun kendisinden indirilebilir.

 

4. Döviz Çevirici Hesaplayıcı

 

Listemizdeki bir sonraki WordPress para birimi dönüştürücü eklentisi, Döviz Çevirici Hesaplama’dır. Bu eklenti 195’den fazla para birimini destekler ve kendini otomatik olarak günceller.

 

Bu eklenti, kısa kodlar ve widget’lar kullanır ve bunları kullanarak eklentiyi özelleştirmenize izin verir. Eklentinin sunduğu şablonu, arka plan rengini, boyutunu, dilini ve diğer özellikleri özelleştirebilirsiniz.

 

Tüm hesaplamalar başka bir sunucuda yapılır. Böylece web siteniz herhangi bir performans kaybetmez. Ayrıca, Döviz Çevirici Hesap Makinesi duyarlı bir tasarıma sahiptir, bu nedenle çoğu cihazda mükemmel şekilde çalışır.

 

5. TCMB Para Birimi Dönüştürücü

 

TCMB Currencies Converter 19’dan fazla para birimini destekler. Eklenti ile birlikte gelen widget’lar ve kısa kodlar, dönüştürücüyü WordPress web sitenize herhangi bir sorun olmadan eklemenizi sağlar.

 

TCMB; TRY, USD, AUD, DKK, EUR, GBP, CHF, SEK, CAD, KWD, NOK, SAR, JPY, BGN, RON, RUB, IRR, CNY ve PKR’yi destekler. Ayrıca WooCommerce ile tamamen uyumludur. Böylece, bu iki eklentiyi birbirine bağlayabilir ve müşterilerinizin web sitenizin para birimini değiştirmelerine veya tercih ettikleri para birimlerinde ödeme yapmalarına izin verebilirsiniz.

 

Bu premium eklenti sadece 11 $ ‘dan başlıyor ve ekstra 2.25 $ ödeyerek desteği 12 aya kadar uzatabilirsiniz.

 

6. CBX Döviz Çevirici

 

CBX Döviz Çevirici, listemizdeki bir sonraki WordPress para birimi dönüştürücü eklentisidir. Bu eklenti tam olarak adını aldığı şeyi yapar.

 

Bu ücretsiz eklenti, kısa kodlar ve widget’lar kullanır ve web sitenize bir para birimi dönüştürücü eklemenizi sağlar. Bu eklenti 4 stille birlikte gelir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Düzenler yalnızca hesap makinesi, liste, üstte bir liste bulunan hesap makinesi ve altta bir liste bulunan hesap makinesidir.

 

Ek olarak, bu eklenti Elementor sayfa oluşturucusunu ve Gutenberg düzenleyicisini destekler. Bu eklentinin premium sürümü, normal sürümden çok daha fazla özellik sunar ve WooCommerce mağazanıza bile eklenebilir. Ayrıca, premium sürümde, widget’ları ve kısa kodları özelleştirebilir ve para birimi dönüştürücünüze bitcoin ekleyebilirsiniz.

 

7. CurrencyConverter

 

CurrencyConverter, 170’den fazla para birimini destekleyen bir sonraki para birimi dönüştürücü eklentisidir ve listemizdeki ve WordPress deposundaki en iyi WordPress para birimi dönüştürücü eklentilerinden biri olarak kabul edilir. CurrencyConverter verilerini exchangeangerate.guru’dan alır ve her saat en son döviz kuruyla kendini günceller.

 

Ayrıca, bu eklenti verileri önbelleğe almak için tarayıcı belleğini kullanır. Bu nedenle, web sitenize olumsuz bir etkisi olmayacaktır. Ayrıca, widget’lar özelleştirilebilir ve yapılandırılabilir.

 

Listemizde belirtilen diğer eklentiler gibi, CurrencyConverter resmi WordPress web sitesinden veya doğrudan WordPress Dashboard’un kendi sitesinden indirilebilir.

WpTam
WpTam

admin@wptam.com

WpTam, Web Sitesi Tasarımı ve SEO, Sosyal Medya, Hosting ve WordPress Bakımı gibi tüm dijital servis paketlerini sunan yaratıcı bir WordPress Ajansıdır. WpTam yıllarca süren tasarım deneyimini WordPress geliştirme konusundaki kapsamlı bir bilgi birikimiyle dikkatle birleştiren bir WordPress Web Tasarım Ajansıdır. Uygun maliyetli bir web sitesi sunmak, istisnai bir standarda dayanır.

Yorum Yok

Yorum Gönder